Hakkımızda

Tekstil sektöründe 40’ı aşkın süredir birbirinden güzel tasarımlar yapan Korkmaz ailesi 8 yıl önce ‘BIZE’ yi kadınların beğenisine sundu. İlk olarak sıra dışı gömlekler üreten marka farklı tasarım anlayışı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. ‘Gömleklerin altına şalvar, şalvarın üzerine yelek de yapalım’ derken birbirinden güzel ve özgün koleksiyonlar oluştu.

BIZE' yi marka yolculuğunda eşsiz olmasını sağlayan en önemli özellik işin mutfağını çok güçlü kullanıyor olması. Kumaşını önce boyuyor sonra dokuyor, trikosunu örüyor, desenlerini çiziyor, aksesuarlarını her model için ayrı dizayn ediyor.. .Tüm bunlar yapılırken tek bir şey önem arz ediyor. ‘Doğallık ve kalite’… BIZE ürünleri yıllarca hiç demode olmadan ‘Zamansız Tasarımlar’ olarak gardıroplardaki yerini koruyor.


Rahat, şık ve özgür

Rahatlığı, özgürlüğü ve şıklığı ön planda olan tasarımlar aynı zamanda doğal elyaflı kumaşlardan elde ediliyor. Birçok öncü marka cool olmak adına siyah beyaz ağırlıklı çalışsa da BIZE’nin kadını yaz-kış çok renkli. Koleksiyonlarında siyah beyaz olsa bile içinde muhakkak bir fıstık yeşili, bir saks mavisi bulursunuz. Böyle olunca BİZE kadınını nerede görseniz tanırsınız, o kendini hep belli eder.

Ortadoğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanındaki kadınlar rahatlık, şıklık ve mutluluğun tadını BIZE ile çıkarıyorlar. Yurt dışında 60’ın üzerinde ülkenin talepleri karşılanıyor. Türkiye’de ise 7 tane mağaza ve 50’den fazla ildeki çeşitli butiklerde BIZE’nin koleksiyonlarına ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.