Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Kadın Aksesuar Ürünleri Nelerdir?

Kadın aksesuar çeşitleri, giyim ürünleri ile birlikte kullanılabilecek ve kombinleri daha şık kılabilecek önemli parçalardır. Gündelik ve şık olmak üzere çeşitlendirilebilecek giyim kombinlerinde, eksik parçayı tamamlayanlar ise genellikle şal, kemer ve takılardır. Bize Online’ın yenilikçi moda anlayışının ürünü olan ve tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz bayan aksesuar çeşitleri ise şöyle sıralanabilmektedir: Kemer: Şık kombinlerin vazgeçilmez kadın aksesuarı kemerlerdir. Takım elbisenizin renkleri ve dokusu ile uyumlu bir kemer hem asil duruşunuzu taçlandıracak hem de şıklığınızı ikiye katlayacaktır. Aynı şekilde şık elbiselerle birlikte kullanacağınız, vücut hatlarınızın güzelliğini ön plana çıkaran kemerlerle, gündelik giyim ürünlerini dahi oldukça şık hale getirebilirsiniz. Şal: Bayan aksesuar çeşitleri içerisinde en sık kullanılan parçalardan birisi olan şallar, yalnızca soğuktan korunmak için kombine eklenmezler. Çoğu zaman şık bir elbisenin, etek ve gömlek takımının en güzel tamamlayıcıları olan şal çeşitleri, giyim ürünleri ile benzer renklerde kullanıldıklarında stilinize hoş bir hava katabilmektedir. Elbette aynı zamanda, soğuk kış günlerinde göğüs ve boğaz bölgenizin de sıcak tutulmasına katkı sağlamaktadırlar. Kolye: Stil tercihiniz ne olursa olsun, giyiminizi takılarla hareketlendirmek ortaya zarif ve güzel bir kombin çıkmasını sağlayacaktır. Rengarenk yazlık elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz farklı tonlardaki boncuk kolyeler veya resmi bir kombini taçlandıracak altın sarısı sade kolyeler, Bize Online’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilecekleriniz arasındadır.

Bayan Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılır?

Bayan aksesuar seçiminde temel nokta, giyim ürünlerine odaklanmaktır. Eğer kombininize tek düze bir renk tonu hakimse, zıt tonlardaki kemer veya kolyelerle kusursuz bir kontrast yaratabilirsiniz. Siyah takım elbise üzerine gri kemer veya gri takım elbise üzerine siyah kemer, oldukça şık seçeneklerdir. Elbiselerde ise kemer ve şal gibi kadın aksesuar çeşitlerinin renk bakımından uyumlu olması, şıklığı arttıracak bir detaydır. Kolye seçimi, tamamen farklı bir kulvardadır. Bunun sebebi, kolyelerin, insanın yüzünü ortaya çıkarabilme özelliği taşımalarıdır. Klasik giyim ürünleri ile birlikte sade kolyeler tercih etmek, asil duruşunuzu destekleyecektir. Fakat gündelik elbiselerde aynı seçimi yapmak, uyumsuz bir görüntü ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle stil tercihinizin, kolye seçiminizi doğrudan etkilediğini söylemek mümkündür. Her tarza ve renge uyumlu, birbirinden şık bayan aksesuar çeşitleri için Bize Online mağazasını veya sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir, stilinize uygun onlarca kadın aksesuarı bulabilirsiniz.

Kadın Aksesuar Fiyatları Ne Kadar?

Aksesuarlar, küçük parçalar olmalarına karşın detaylarla doludur. Bu durum, üretim süreçlerinde büyük bir emek harcanması gerektiği anlamına gelmektedir. Bir ürünün fiyatını belirleyen en temel unsurlardan birisi olan işçilik maliyeti, aksesuarlarda oldukça yüksektir. Genellikle tekil olarak üretilen kolyeler, el yapımı aksesuarlar oldukları için hem paha bakımından yüksek bir değere sahip olmakta hem de özgün görünüşü ile herkesin beğenisini toplamaktadır. Tercih edilebilecek bir diğer aksesuar olan şallar ise farklı desenlerle hareketlendirilmekte ve kemerlerle benzer fiyat skalasına sahip olmaktalardır.

En Trend Kadın Aksesuarlar Nelerdir?

Kadın aksesuar kategorisinin en sevilen ürünleri kolyelerdir. Her kombin ile uyum sağlayabilecek farklı bir model bulabilmenin kolaylığı, kolyeleri en sık kullanılan bayan aksesuarları içerisine almayı sağlamaktadır. Üstelik tarz ne olursa olsun, her giyim ürününe şıklık katabilen kolyeler, Bize Online’ın muhteşem tasarımları ile bir araya geldiğinde, ortaya eşsiz güzellikte parçalar çıkmaktadır. Sık tercih edilen bir diğer bayan aksesuar ise şaldır. Hem kış günlerinde içinizi ısıtan hem de büyük olmaları sebebiyle doğrudan kombin üzerinde fark yaratabilen şallar, Bıze Online mağazasında sizleri beklemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.