Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

En Yüksek Bel Pantolona Ne Denir?

Son dönemlerde vintage ve retro esintileri ile birlikte gündeme gelen ve özellikle genç kadınların sıkça tercih ettiği yüksek bel pantolon çeşitleri, vücudu toparlayan bir yapıya sahiptir. En yüksek bel pantolonlar ise Mom Jean pantolon modelleridir. Bel kısmı oldukça yüksek olan bu kadın jean pantolon çeşitlerinde ayrıca basen ve bacak kısımları da geniş bir kesime sahiptir. Bacak kısımları yukarıdan aşağıya doğru daralmaktadır. Bu yüksek belli pantolonlar ise genellikle vintage kazak veya gömleklerle kullanılmakta, kombine otantik bir hava katılmaktadır.

 

Kumaş Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Klasik tarzın olmazsa olmazları arasında yer alan bayan kumaş pantolon modelleri, seçimleri dikkatli yapılması gereken ürünlerdir. Kumaş kadın pantolon seçeneklerinde yanlış bir kalıp tercihi, basen bölgesini olduğundan daha büyük gösterebilmektedir. Bir diğer dikkat noktası ise kumaş seçimidir. Dökümlü duran kumaş türleri, kumaş pantolon kadın çeşitleri için uygun değildir. Sert ve sıkı dokunmuş kumaşlarla üretilen kumaş bayan pantolonlar duruşları itibariyle daha ciddi bir hava uyandırabilmektedir. Fakat salaş görünümlü kadın kumaş pantolon çeşitleri, ofis giyiminin ağır başlı duruşunu olumsuz yönde etkilemektedir.

 

Kadın Kargo Pantolon Modellerinin Farkı Nedir?

Kadın kargo pantolon modelleri hem spor hem de şık duran ürünlerden oluşur. Her biri kendi özgün tasarımına sahip olsalar da tüm kargo kadın pantolon çeşitlerin sert kumaş kullanımı ve cep detayları bulunmaktadır. Bol paça pantolonlar veya İspanyol paça jean modelleri ile kargo pantolonlar arasındaki temel fark, paça düzenlemesidir. Kadın kargo pantolon çeşitlerinin paça kısımlarında lastikli veya kemerli bir tasarım yer almaktadır. Deri pantolon kadın modelleri sıkça tercih edilen ürünler olmalarının yanı sıra yaz aylarında pek sık tercih edilmese de kadın kargo pantolonlar hem yaz hem kış mevsiminde rahatlıkla giyilebilecek kumaşlardan üretilmektedir. Aynı şekilde yazlık pantolonlar genellikle ince kumaşlardan üretildiği için kışın soğuk günlerinde koruyuculuk sağlamazken, kargo modellerde böyle bir durum söz konusu değildir. Havuç pantolon ile kargo kadın pantolon modelleri arasında ise kalıp farkı bulunmaktadır. Havuç pantolonlar basenden paça kısmına doğru daralırken, kargo pantolonların bacak kalıpları düzdür fakat paça kısmında dar bir düzenleme içerir. Bu özellikleri, jogger pantolon kadın modelleriyle benzerlik göstermektedir.

 

Hangi Yazlık Pantolon Modelleri Tercih Edilmeli?

Yazlık pantolon dendiğinde akla ilk gelenler tiril tiril kumaşlardan üretilen, rengarenk desenlere sahip kadın pantolon modelleridir. Deri pantolonlar, hava almamaları sebebiyle yaz aylarında pek tercih edilmeseler de tayt versiyonları sıkça kullanılabilmektedir. Yaz aylarında klasik bir giyim tarzı yakalamak istiyorsanız yüksek belli İspanyol paça pantolon modellerinin yanı sıra pamuklu ve ince kumaşlardan üretilmiş desenli pantolonlar aradığınızı bulmanızı sağlayacaklardır. Tüm bunların yanı sıra sıvıları hızla emen ve seyrek dokuması sayesinde serinlik sağlayan keten pantolon kadın çeşitleri, yaz aylarının vazgeçilmezleri olarak bilinmektedir. 

 

Geniş Paça Pantolon Modellerinde Paça Boyu Nasıldır?

Bol pantolon bayan çeşitlerinin her biri, kendi içlerinde farklı modellere ayrılabilmektedir. Bunlar İspanyol paça pantolon çeşitleri, yüksek bel bol paça pantolonlar, flare pantolon seçenekleri ve kısa bol paça kadın pantolon modelleri şeklinde sıralanabilmektedir. Geniş paça pantolon koleksiyonu içerisindeki her bir ürün, farklı uzunluğa sahiptir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.